Başkanın Mesajı


Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz;

Güzel bir geleceğe, iyiye ve başarıya olan inancımız bizleri ileriye taşıyan en önemli güç oldu ki; Haluk Yıldırım Şirketler grubunu kurduk ve bu adım yeni açılımların öncüsü oldu. Sakarya ve Antalya'nın değişim-dönüşüm sürecindeki hizmetlerine katkı sağlama misyonumuzu üstlenerek katma değer yaratan yatırımlara odaklandık. Bu misyon doğrultusunda verdiğimiz sözlerin arkasında durarak bir çok sektörde fark yarattık.

İstikrarlı yükselişimizle sektörde kalite ve uygun fiyat politikası ile itibar ve güvenilirlik konusunda örnek teşkil etmeye devam ederken; yüksek çalışma tempomuz ile stratejilerimizi uygulamaya, gerek ekonomide gerekse sektörel anlamda süregelen belirsizlik ve risklere rağmen, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve ülke ekonomisine değer katmaya, vaatlerimizi yerine getirmeye, sektörde fark yaratmaya ve takip edilmeye devam edeceğiz.

Haluk Yıldırım Şirketler Grubu olarak; bilgi, birikim ve deneyimimizle; ortak bir güce sahip olup, siz değerli dostlarımız ile beraber zirveye çıkmayı hedefliyoruz…